Kdo jsme :)

Lukynka

úžasná zdravotní sestřička na záchranné službě v Aši. Dále pracuje jako intervent první psychosociální podpory. To vypovídá o její oddanosti a laskavosti k lidem, kteří prochází těžkými životními traumaty. Miluje svojí rodinu, vnoučata, zahradu a náš spolek. Ve spolku je centrálním mozkem pro hry a zábavu.

Tánička

Tánička -

skvělá a velmi pečlivá lékařka interního oddělení v Chebské nemocnici. A když se zrovna nevzdělává tak ráda fotí a cestuje. Ves polku se zaměřuje na estetiku těch nejmenších. Kreslí obrázky na dětský obličej. (Všichni milujeme její výtvory z kuchyně). 

Vránička

bláznivá zdravotní sestřička z oddělení chirurgie v Chebské nemocnici. Ve volném čase tráví se svým synem na ledě nebo s přáteli. S pochmurnou náladou u ní nikdo nepochodí. Nezastavitelný živel s přátelskou a laskavou povahou. Ve spolku má na starosti upomínkové a diplomové předměty. 

Fojtí

citlivá zdravotní sestřička z gynekologicko-porodnického oddělení v Chebské nemocnici. Je přátelská, laskavá pracovitá a miluje sport tělem i duší. Ve spolku je hnacím motorem a mimo jiné obstarává občerstvení.

Janča

báječná zdravotní sestřička ze záchranné služby v Aši, která se momentálně plnými doušky a na 1000% věnuje mateřské dovolené. Její elán, vytrvalost, laskavost a ochotu pro práci, rodinu a přátelé by jí mohl kde kdo závidět. Ves polku zastává důležitý úkol. Aktivně se zapojuje do her a zábavy tak, aby se nikdo nenudil. 

Věrka

ochotná do posledního dechu zdravotní sestřička ze záchranné služby v Aši. Věrka je zároveň pečovatelkou a spoluzakladatelkou Pečovatelky z.s.. Pomoci se u ní dostane jak v mládí, tak ve stáří. Vždy usměvavá a přátelská s otevřenou náručí. Jo a bez hariba ani ránu.  

Ivanka

ikonická zdravotní sestřička pracující na záchanné službě v Aši. Celý svůj život obětuje lidem, kteří potřebují její pomoc jak v profesionálním, tak v soukromým životě. Je to taková naše MÁMA pluku. Přátelská, energická dobrosrdečná. Ve spolku zastává funkci jednatelky. Vše potřebné Ivanka vykomunikuje.

Monička

pečovatelka o seniory. Ochotná, šikovná a pilná. Peče luxusní tvarohové taštičky. Je přebornicí v háčkování našich berušek na klíče. Ve spolku jí máme všude možně, kde je zrovna potřeba.

Verunka

kreativní a citlivá koordinátorka ubytování. Jeli potřeba zkoordinovat naplánovanou akci, pak tam nesmí chybět energie, originalita, úsměv, ochota a odvaha. Tohle všechno v je naše Verunka. Ve spolku zastává též důležitý úkol. Je ro spolupachatelka her a zábavy.

Janička

spolehlivá důchodkyně, která celý život pracovala v obchodě. Cílevědomá, citlivá a laskavá. Ve spolku jako nejmladší členka zajišťuje zázemí na akcích a své šikovné ručičky přidává k výrobě našich produktů.

Janička

pracuje jako zodpovědná asistentka výrobního oddělení. Je velmi citlivá, laskavá, obětavá a ochotná. Ve spolku je také krátkou dobu, tudíž patří k nejmladším členům.

Péťa

jeho koníčkem je tetování. Je to náš nadaný grafický designér. Kreativita a originalita je jeho doménou. Jakoukoliv myšlenku našeho guru dokáže přenést na papír. Ve spolku na velkých akcích má své věrné místo u stolečku, kde se kreslí na dětské tváře. 

Macík

pracuje jako zdravotní "sestřička" na záchranné službě v Aši.  Bez něj by tento spolek nebyl. Tudíž je zakladatelem, stmelovačem, kápem spolku BEJAČE. Zároveň je náš tiskový mluvčí, který je dobrotivý, originální, kreativní, laskavý, odvážný, obětavý, vůdčí a zodpovědný blázen bez zábran. Ve spolku je hlavou, která nás vede a žene kupředu vstříc novým zážitkům.